Opowieści z ciemnej strony (14)

(Tales from the Darkside: Anniversary Dinner)

serial grozy USA 1985   od 12 lat
Występują:Alice Ghostley, Mario Roccuzzo, Fredrica Duke, Michael Cedar
Reżyseria:John Strysik
W skrócie:Pewna para uciekła z domu i wędruje górskimi szlakami. Dziewczyna odłącza się od swojego chłopaka i zaszywa się w małym wiejskim domu, w którym mieszka kochające się małżeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy odcinek to odrębna, niezależna historia. Wszystkie je łączy jedno - tajemnica. Te zagadkowe historie opowiadają o możliwościach ludzkiej wyobraźni oraz głębokim strachu. Wśród scenarzystów niektórych odcinków można znaleźć Stephena Kinga i Clive'a Barkera - światowych mistrzów literatury grozy. W niektóre postaci wcielili się znani aktorzy filmowi. W pierwszym sezonie m.in. widzowie poznają angielską aktorkę z Nowego Jorku, którą dręczy nieustannie dzwoniący telefon w sąsiednim mieszkaniu, nie chce przestać hałasować i nikt go też nie odbiera. Pojawi się duch zmarłego dziadka będzie nawiedzał swoich bliskich, ponieważ nie będzie chciał uwierzyć w swoją śmierć. Widzowie poznają również historię chińskiej pralni, w której można zmyć z siebie grzechy za dość nieprzyjemną i nie spodziewaną cenę.

W tym odcinku

Pewna para uciekła z domu i wędruje górskimi szlakami. Dziewczyna odłącza się od swojego chłopaka i zaszywa się w małym wiejskim domu, w którym mieszka kochające się małżeństwo. Urocza para otacza dziewczynę troskliwą opieką. Starsza para zaprasza nawet dziewczynę na specjalną kolację, by uczcić zbliżającą się ich rocznicę ślubu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)