Opowieść podręcznej 3 (11)

Opowieść podręcznej 3 (11)

(The Handmaid's Tale 3: Liars)

serial obyczajowy USA 2019   dla dorosłych
Występują:Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Max Minghella
Reżyseria:Deniz Gamze Ergüven
W skrócie:Powrót do Jezebel stawia wszystko na ostrzu noża. Serena Joy i jej mąż ruszają z sekretną misją. June musi się skonfrontować z Winslowem. Ten żąda informacji, lecz kobieta nie chce wyjawiać prawdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja dystopijnej opowieści o obywatelach teokratycznego państwa Gilead, którego rządzący odebrali kobietom prawo do stanowienia o sobie, a osoby sprzeciwiające się temu porządkowi wysyłali na szubienicę. Trzeci sezon skupia się na losach June, którą widzowie dwóch poprzednich serii poznali jako podręczną komendanta Waterforda. Po rezygnacji z możliwości ucieczki do bezpiecznej Kanady kobieta, ponownie trafia do Republiki. Tym razem jednak postanawia wziąć udział w powstaniu przeciwko bezwzględnej władzy i jej reprezentantów. Zaskakujące wydarzenia zmuszą do działania wszystkich bohaterów. Między innymi Serenę Joy, żonę Waterforda, rozdartą z powodu rozstania z Nichole i coraz bardziej wątpiącą w słuszność zasad panujących w Gileadzie.

W tym odcinku

Powrót do Jezebel stawia wszystko na ostrzu noża. Serena Joy i jej mąż wyruszają z sekretną misją. June musi się skonfrontować z komendantem Winslowem. Ten żąda od niej informacji, lecz kobieta nie chce wyjawiać mu prawdy. Upokorzenie sprawia, że zaczyna się buntować. Ma to poważne konsekwencje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)