Nowy świat (2-ost.)

(New Worlds)

serial kostiumowy Wielka Brytania 2014   od 12 lat
Występują:Pip Carter, Phil Cheadle, Holli Dempsey, Joe Dempsie
W skrócie:John Hawkins każe wrócić Nedowi do Anglii, by uniknąć oskarżenia o współpracę z królobójcami. W Oxfordshire Beth i Abe wysadzają należące do Hardwicka glinianki. Podczas ucieczki spotykają Neda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 15 grudnia
za 8 dni
9:40 CBS Europa

Opis

Intrygująca opowieść o miłości, stracie oraz cenie, jaką musi ponieść człowiek za walkę o sprawiedliwość i wolność. Akcja toczy się w Anglii i Ameryce w latach 80. XVII wieku. Panowanie nowego monarchy na brytyjskim tronie to czas odrodzenia imperium, ale i większej tyranii. Po obu stronach Atlantyku dwie kobiety i dwóch mężczyzn chcą za wszelką cenę walczyć o lepszą przyszłość.

W tym odcinku

John Hawkins każe wrócić Nedowi do Anglii, żeby ten nie został oskarżony o współpracę z królobójcami. W Oxfordshire Beth i Abe wysadzają należące do Hardwicka glinianki. Podczas ucieczki spotykają Neda, który informuje ich, że listy Angeliki do Goffe'a zostały przejęte, w efekcie czego John zostaje aresztowany. Abe podejmuje próbę zabicia króla Karola. Angelica zostaje aresztowana pod zarzutem królobójstwa. Postanawia przyznać się do winy, jeśli Beth zostanie oszczędzona i wygnana do Ameryki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także