Nowe przygody Tarzana (2)

Nowe przygody Tarzana (2)

(Tarzan: The Epic Adventures: Tarzan's Return: Part 2)

serial przygodowy USA 1996   od 12 lat
Występują:Joe Lara, Aaron Seville, Lloyd L. Corricelli, Lydie Denier
Reżyseria:Brian Yuzna
W skrócie:Tarzan kontynuuje swoją podróż do jądra Ziemi podążając śladami Rokoffa. Wkrótce odkrywa, że spiskuje on z królową Mahars, władczynią państwa zamieszkanego przez kanibali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1912. Tarzan (Joe Lara) wraz ze swoim przyjacielem Paulem D'Arnot przebywa w Paryżu. Po wielu latach studiów w Anglii i Ameryce nie wraca już do ogromnej posiadłości w Greystoke. Rozstaje się także z Jane Porter. Dziewczyna nie umie zrozumieć, że tęskni on za życiem w dżungli. Życie wśród ludzi rozczarowało go. Gdy w kasynie Rosjanin Rokoff (Andrew Divoff) próbuje zabić księcia de Coude, Tarzan przychodzi mu z pomocą. W dowód wdzięczności francuski dyplomata proponuje mu udział w niebezpiecznej misji. Udają się do Afryki, by uratować pewnego afrykańskiego księcia.

W tym odcinku

Olbrzymi wąż próbuje pożreć Tarzana. Chłopak cudem unika śmierci i ucieka z paszczy gada. Kontynuuje swoją podróż do jądra Ziemi podążając śladami Rokoffa. Wkrótce odkrywa, że spiskuje on z królową Mahars, władczynią państwa zamieszkanego przez kanibali. Tarzanowi grozi kolejne śmiertelne niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także