Nowe gliny 2 (13-ost.)

Nowe gliny 2 (13-ost.)

(Rookie Blue: God's Good Grace)

serial kryminalny Kanada 2011   od 12 lat
Występują:Missy Peregrym, Gregory Smith, Enuka Okuma, Travis Milne
Reżyseria:David Wellington
W skrócie:Andy nadal szuka wskazówek, które pomogłyby jej odnaleźć zaginionego Swareka. W śledztwo włącza się inny oficer.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon spotkań z grupą początkujących policjantów, którzy zdobywają doświadczenie strzegąc porządku w ruchliwym Toronto. Początki pracy, jak wszędzie, nie należą do najłatwiejszych, a młodzi funkcjonariusze muszą stawić czoła licznym zagrożeniom. W tej serii do Dova Epsteina (Gregory Smith) i Andy McNally (Missy Peregrym) dołączy Jo Rosati (Camille Sullivan). Nowa, bezwzględna pani detektyw okaże się dość trudna we współpracy. W dodatku zespół elektryzować będą coraz to nowe informacje o jej romansach z przeszłości.

W tym odcinku

Działający incognito Swarek nagle znika. Andy szuka wskazówek, które pomogłyby jej znaleźć poszukiwanego, zanim będzie za późno. W śledztwo angażuje się wyższy rangą funkcjonariusz, co sprawia, że pozycja Andy jest zagrożona. Wkrótce ona i Sam zostają zawieszeni w pełnieniu służby. Mężczyzna nie chce rezygnować z ich związku, o czym zapewnia partnerkę. Andy decyduje się odejść.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)