Nowa Ja!: Jak połączyć mocny charakter z kobiecością? (9)

Nowa Ja!: Jak połączyć mocny charakter z kobiecością? (9)

program poradnikowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:26-letnia Ilona z Olsztyna jest fizjoterapeutką. Przez swoich 190 cm wzrostu czuje się mało kobieca. Cierpi również na żylaki. Dziewczyna chciałaby odkryć w sobie kobiecą stronę natury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugim sezonie programu widzowie poznają kolejne historie niezadowolonych z siebie i swojego życia kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Bohaterki programu opowiedzą o swoich problemach, trudnej przeszłości i źródłach obecnej, złej sytuacji. Następnie przejdą niezwykłą metamorfozę pod okiem trenerki rozwoju osobistego Joanny Godeckiej, stylistki Kasi Śródki, makijażystki Magdy Gontarczuk oraz fryzjera Pawła Zięby. Dzięki nim staną się pewne swojej wartości, uporządkują panujący do tej pory w życiu chaos i poczują się piękniejsze. Odmienione stawią czoła codziennym przeciwnościom, z którymi do tej pory nie radziły sobie najlepiej. Ich szczerych i wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek.

Ilona (26 lat) mieszka w Olsztynie. Z zawodu jest fizjoterapeutką. To niezwykle empatyczna osoba, która zawsze staje w obronie słabszych. Jest honorowym dawcą krwi i szpiku, działa również jako wolontariuszka w schronisku. Zapuszcza włosy, aby po ścięciu pozostały wykorzystane do zrobienia peruk dla tych, którzy własne stracili je na skutek chorób. Jednak pod maską pozornie silnej kobiety kryje się bardzo delikatna i wrażliwa dziewczyna. Ilona nie akceptuje swojego wyglądu. Już w czasach szkolnych padała ofiarą nieprzyjemnych komentarzy. Przez swoich 190 cm wzrostu, czuje się mało kobieca. Nie lubi również swoich nóg, które ze wstydem ukrywa pod spodniami - niedawno poddała się zabiegowi usunięcia żylaków. Nie ma odwagi, by założyć spódnicę czy sukienkę. Ilona chciałaby nabrać nieco ogłady - odkryć swoją kobiecą naturę, a także stać się łagodniejsza w relacjach międzyludzkich.