Nieznane oblicza Chin: Nigdy nie mów nigdy, część 1 (16)

(Back to Village)

serial dokumentalny Chiny 2016   od 12 lat
W skrócie:Historia obecnej na chińskim rynku szkoleń firmy, która odniosła ogromny sukces. Jednocześnie widzowie mają okazję poznać realia pracy w typowej korporacji działającej na terenie Państwie Środka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każda z geograficznych części Chin posiada swoje określone cechy, które mają wpływ na zamieszkujących dany obszar ludzi. Chińczycy darzą wielkim uczuciem swoje małe ojczyzny i z optymizmem patrzą w przyszłość. Dokumentaliści docierają do spokojnych dziewiczych zakątków tego rozległego kraju, chcąc wiernie zaprezentować, jak wygląda prawdziwe życie mieszkańców chińskiej wsi. Przedstawiają ich radości, ale także codzienne smutki i zmartwienia. Cywilizacja tej części świata ma bowiem swoje korzenie właśnie na wsi.

W tym odcinku

Twórcy serii przybliżają historię obecnej na chińskim rynku szkoleń firmy, która odniosła wielki sukces i stała się przedsiębiorstwem wiodącym w swojej branży. Jednocześnie widzowie mają okazję poznać realia codziennej pracy w typowej korporacji działającej na terenie Państwie Środka, a także styl zarządzania taką firmą.

Zobacz także