Nie róbcie tego w domu 2 (2)

(Never Ever Do This At Home 2)

serial dokumentalny Kanada 2013
W skrócie:Teddy Wilson i Norm Sousa demonstrują, jakie niebezpieczeństwa towarzyszą pracy w drewnie. Odkrywają również, dlaczego nadmuchiwanie gigantycznego zamku w domu nie jest najlepszym pomysłem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program, Teddy Wilson i Norm Sousa, nie mają profesjonalnych kwalifikacji. Cechują ich za to humor i swada. Mieszają elementy nauki z ryzykiem, ale za to z humorem i swadą, mieszając elementy nauki i ryzyka, prezentują zwariowane eksperymenty, w których testują wytrzymałość domów i domowych sprzętów. W tej serii będzie jeszcze bardziej śmiało, zabawnie i wybuchowo. Tym razem w skład posesji wchodzi domek myśliwski i staw co daje nieskończoną ilość pomysłów do przeprowadzenia niezwykłych testów. Odważne próby Wilsona i Souzy poza dostarczeniem widzom masy śmiechu i wizualnych emocji z rezultatów, zaprezentują także konkretne zasady fizyki i chemii.

W tym odcinku

Prowadzący, Teddy Wilson i Norm Sousa, demonstrują, jakie niebezpieczeństwa towarzyszą pracy w drewnie. Odkrywają również, dlaczego nadmuchiwanie gigantycznego zamku w domu nie jest najlepszym pomysłem.