Następny proszę! (4)

Następny proszę! (4)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Tomasz Oświeciński
W skrócie:Tym razem program uświetni Tomasz Oświeciński. Widzowie przekonają się, czy przyniesie on szczęście finaliście. Grzegorz Wilk i jego zespół zadbają o muzykę, a Kuba wcieli się w kolejną postać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. Uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań. Do wyboru mają dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden błąd, by do gry wkroczył następny uczestnik. Osoba, która pokona wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. W czasie rywalizacji dużo się dzieje. Nie zabraknie tańca, muzyki i dowcipów. W roli prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez publiczność Marcina Wójcika, a o oprawę muzyczną zadba zespół w składzie Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. Zagrają oni ponadczasowe przeboje. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie, udział gości specjalnych.

Tym razem program swoją osobą uświetni aktor i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński. Widzowie przekonają się, czy przyniesie on szczęście finaliście. Ponadto, tradycyjnie Grzegorz Wilk i jego zespół zadbają o doskonałą muzykę, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba wcieli się w kolejną zwariowaną postać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także