Narzeczona ze Stambułu (8)

Narzeczona ze Stambułu (8)

7.6/10

(Istanbullu Gelin)

serial obyczajowy Turcja 2017   od 12 lat
Występują:Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin, Salih Bademci
W skrócie:Ciotka Sureyyi pojawia się w rezydencji, aby przestrzec ją przed dawnym wielbicielem, który już raz zaatakował nożem Faruka. Dziewczyna nie wierzy, że szaleniec znów może chcieć zniszczyć jej życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda i skromna śpiewaczka Sureyya (Asli Enver) została wychowana przez ciotkę. Jej dotychczasowe życie nie było łatwe. Kobieta na każdym kroku natrafiała na przeszkody. Mimo ukończenia konserwatorium muzycznego Sureyya śpiewa tylko w chórkach i spotach reklamowych. Życie dziewczyny zmienia się w momencie gdy spotyka na swojej drodze zamożnego biznesmena Faruka (Özcan Deniz). Między parą iskrzy, jednak dźwigająca bagaż przykrych doświadczeń Sureyya boi się zaangażować. Nie chce stać się kolejną zdobyczą przystojnego bogacza. Faruk zrobi jednak wszystko by zdobyć zaufanie urodziwej piosenkarki. Najtrudniejszym z czekających go zadań będzie przekonanie do swojej wybranki innej ważnej w jego życiu kobiety.

W tym odcinku

Ciotka Sureyyi pojawia się w rezydencji Boranów aby przestrzec dziewczynę przed jej dawnym wielbicielem, który już raz zaatakował nożem Faruka. Sureyya bagatelizuje te ostrzeżenia, nie wierząc, że szaleniec znów może chcieć zniszczyć jej życie. Myślami wybiega już do zbliżającej się wielkimi krokami uroczystości, która wywołuje w niej mieszane uczucia. Również jej mąż, mimo iż na co dzień zajmują go sprawy związane z prowadzeniem firmy, niepokoi się nadchodzącym wydarzeniem. Faruk zdaje sobie sprawę, że każdy pomysł jego despotycznej matki ma w sobie ukryty cel, który nie koniecznie jest dobry dla innych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także