Najemnicy 2 (10)

Najemnicy 2 (10)

(Soldier of Fortune, Inc.: Tethered Goat)

serial sensacyjny Kanada/USA 1997   od 12 lat
Występują:Brad Johnson, Réal Andrews, Melinda Clarke, Mark Sheppard
Reżyseria:Dan Gordon, Jason Bloom
W skrócie:Billy, syn Benny'ego Raya, zostaje porwany. Sprawcą jest kobieta, która mści się za doprowadzenie do jej uwięzienia. Benny wbrew rozkazom postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.

W tym odcinku

Billy, syn Benny'ego Raya zostaje porwany. Okazuje się, że sprawcą przestępstwa jest Katrina Herrera, która mści się na jednostce za to, że doprowadziła do uwięzienia jej i jej ojca. Benny wbrew rozkazom swoich przełożonych postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Udaje mu się namierzyć podejrzanych. Wpada jednak w zastawioną przez nich zasadzkę. Agenci z tajnej jednostki wyruszają jemu j jego synowi na ratunek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)