Na patrolu (3)

Na patrolu (3)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Na miejscu wypadku policjanci zastają ranną rowerzystkę oraz jej chłopaka kłócącego się z kierowcą auta i jego pasażerką. Obie strony przedstawiają skrajnie różne wersje zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o codziennej pracy policjantów, którzy interweniują w przypadkach bójek, przemocy domowej, zaniedbywania dzieci oraz przestępczości i ryzykownych zachowań nastolatków. Funkcjonariusze mają do czynienia z bardzo różnymi sytuacjami. Czekają ich niebezpieczeństwa i silne emocje, a także prawdziwe tragedie. Czasem przytrafia im się również coś zabawnego. W każdym odcinku ukazane zostają dwie historie, w których uczestniczy jeden zespół patrolowy.

W tym odcinku

Na lokalnej drodze dochodzi do wypadku samochodowego. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zastają ranną rowerzystkę oraz jej chłopaka kłócącego się z kierowcą auta i jego pasażerką. Obie strony przedstawiają skrajnie różne wersje zdarzenia. Wkrótce jednak partnerka kierowcy zmienia zeznania. Następnie policjanci zostają wezwani do głośnej rodzinnej awantury. Gdy podjeżdżają pod wskazany adres, naprzeciw wybiega im zakrwawiona młoda kobieta. Sąsiadka informuje funkcjonariuszy, że od 5 minut w mieszkaniu, z którego dochodziły płacze i krzyki, panuje całkowita cisza.