Mr. Robot (3/10)

Mr. Robot (3/10)

8.1/10

(Mr. Robot: eps1.2_d3bug.mkv)

serial kryminalny USA 2015   dla dorosłych
Występują:Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström
Reżyseria:Jim McKay
W skrócie:Elliot stara się prowadzić normalne życie. Nie potrafi jednak uciec od grupy hakerów fsociety. Tymczasem Gideon staje się podejrzliwy wobec historii programisty dotyczącej ataku Evil Corp.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elliot Alderson (Rami Malek) to niewyróżniający się niczym programista, który cierpi na fobię społeczną. Pracuje w dużej korporacji AllSafe jako specjalista od bezpieczeństwa w sieci. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze tajemniczego anarchistę i hakera, Pana Robota (Christian Slater). Nie wiadomo, kim on jest ani skąd pochodzi. Ma za to jeden cel - chce zniszczyć korporacyjną Amerykę. Może tego dokonać z pomocą Elliota. Tak rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką jest nie tylko bezpieczeństwo świata, ale też ludzkie życie. Celem pierwszego ataku stanie się bowiem potężna korporacja Evil Corp. Jej właściciele zrobią wszystko, by bronić własnych interesów. Serial zdobył m.in. Złoty Glob i nominację do tej nagrody dla odtwórcy roli Elliota, Ramiego Maleka, statuetkę Amerykańskiej Gildii Scenarzystów oraz nominację do Emmy. Atutami produkcji są mistrzowski scenariusz, pierwszorzędna muzyka i doborowa obsada.

W tym odcinku

Elliot stara się prowadzić normalne życie. Nie potrafi jednak uciec od grupy hakerów fsociety. Tymczasem Gideon staje się podejrzliwy wobec historii swojego programisty dotyczącej ataku Evil Corp i rozpoczyna prywatne dochodzenie. Tyrell zaczyna grać nieczysto.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)