Moliki książkowe: Nuda (6)

Moliki książkowe: Nuda (6)

program dla dzieci   b.o.
W skrócie:Molik przerywa grę, której poświęca cały czas, gdyż zgubił ładowarkę. Szukając jej w różnych miejscach, znajduje książkę o losach rodziny szopów praczy. Poznaje również opowieść o Tarcjuszu i Agatce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl programów dla najmłodszych, który ma na celu zachęcenie ich do czytania książek. Jego bohaterami są dwa kolorowe moliki. Przyjaciele mieszkają w zaczarowanej bibliotece na Starym Mieście w Warszawie. Molik i Molinka wolą jednak zapoznawać się z treścią kolejnych tomów, niż je zjadać. W każdym odcinku przyjmują także innego gościa - pisarza lub ilustratora powieści dla dzieci.

Molik cały czas poświęca na granie w grę i nie oderwie się nawet na chwilę, by się pobawić z Molinką. Podobnie zachowywał się bohater jednej z książek, który czas surfował w internecie. Jednak Molik przerywa grę, gdyż zgubił ładowarkę. Szukając jej w różnych miejscach, znajduje książkę o losach rodziny sympatycznych szopów praczy. Znajduje również opowieść o Tarcjuszu, który sprawił, że jego sześcioletnia przyjaciółka Agatka przestała się nudzić. W programie prezentowane są książki: "Tata w sieci", "Szopięta" oraz "Opowieść o Agatce".

Zobacz także