Moja rodzinka 7: Ego ląduje (1)

Moja rodzinka 7: Ego ląduje (1)

(My Family: The Ego Has Landed)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Mortonowie, których Susan i Ben poznali na wakacjach, zapraszają Harperów na obiad. Mortonowie starają się o dziecko, a ich zdaniem Ben byłby idealnym dawcą spermy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Mortonowie, których Susan i Ben poznali na wakacjach, zapraszają Harperów na obiad. Podczas spotkania składają Benowi zaskakującą propozycję. Oboje starają się bowiem o dziecko, a ich zdaniem Ben byłby idealnym dawcą spermy. Okazuje się, że ojcem Kenzo jest Mark, który dwa lata temu był żonaty. Ta wiadomość wyprowadza z równowagi Jancey.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)