Mistrzowskie cięcie (7/8)

Mistrzowskie cięcie (7/8)

reality show Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku widzowie poznają finalistów pierwszej edycji 'Mistrzowskiego cięcia'. Uczestnicy programu wesprą szczytny cel. Będą również musieli przygotować zespół góralski do wieczornego występu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tysiące chętnych ubiegają się o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa. Są wśród nich zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Oprócz lauru zwycięstwa zawodnicy walczą także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu. Aby zasłużyć na nagrody, muszą stawić czoła licznym fryzjerskim wyzwaniom, popisać się swoimi umiejętnościami i pokonać własne słabości. Przy okazji odkryją, że techniczna perfekcja nie zawsze stanowi gwarancję wygranej. W drodze do finału, w którym do rywalizacji stanie troje uczestników, ambitnych fryzjerów będzie wspierała gospodyni programu Gabi Drzewiecka. Mistrza wybierze jury w składzie Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg.

W tym odcinku widzowie poznają finalistów pierwszej edycji "Mistrzowskiego cięcia". Uczestnicy programu wesprą szczytny cel i zrobią krótkie cięcie na bardzo długich włosach. Czeka ich również muzyczna niespodzianka - fryzjerzy muszą przygotować zespół góralski do wieczornego występu.

Zobacz także