Misja: Epidemia (18)

Misja: Epidemia (18)

(Medical Investigation: Black Book)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Elodie Keene
W skrócie:Doktor Connor z zespołem przyjeżdża do Waszyngtonu, gdzie nieznana choroba dziesiątkuje urzędników. Natalie Durant spotyka tu męża dawnej przyjaciółki. Odkrywa, że ma on romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Doktor Connor ze swoim zespołem przyjeżdża do Waszyngtonu. W mieście nieznana choroba dziesiątkuje urzędników państwowych. Na miejscu Natalie Durant spotyka męża jej dawnej przyjaciółki. Lekarka odkrywa, że mężczyzna ma romans. Teraz zastanawia się, czy powinna powiedzieć koleżance prawdę. Connora bardzo intryguje, dlaczego sprawa, którą obecnie prowadzi, tak bardzo interesuje Kate Ewing, która jest szefową Narodowego Instytutu Zdrowia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także