Misja: Epidemia (17)

Misja: Epidemia (17)

(Medical Investigation: Half Life)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Stephen Connor i Natalie Durant jadą do Nowego Jorku, bo aresztowany tam złodziej zapadł na dziwną chorobę. Jego wspólnik jest na wolności i to on posiada ampułkę ze śmiercionośnym wirusem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 22 grudnia
za 7 dni
0:00 CBS Action

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Doktorzy Stephen Connor i Natalie Durant jadą do Nowego Jorku. Okazuje się, że aresztowany złodziej biżuterii zapadł na dziwną chorobę. Tymczasem jego wspólnik pozostaje na wolności. Prawdopodobnie to on posiada ampułkę ze śmiercionośnym wirusem. Nowojorska policja i lekarze robią wszystko, by uchronić miasto przed wybuchem epidemii. W odcinku spotykają się bohaterowie dwóch seriali - "Misji: Epidemia" i "Brygady ratunkowej".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także