Misja: Epidemia (1/20)

Misja: Epidemia (1/20)

(Medical Investigation: You're Not Alone)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Marc Buckland
W skrócie:W Nowym Jorku kilkoro ludzi zemdlało, a ich skóra zabarwiła się na niebiesko. Wezwany zostaje zespół doktora Connora, który ustala, że wszyscy chorzy jedli śniadanie w tej samej restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

W Nowym Jorku kilkoro ludzi zemdlało, a ich skóra zabarwiła się na niebiesko. Wezwany zostaje zespół doktora Connora. Lekarze jak najszybciej muszą ustalić źródło wirusa. Tymczasem rzeczniczka prasowa Eva Rossi dba, by żadne informacje nie przedostały się do prasy. Niebawem zespół ustala, że wszyscy chorzy tego ranka jedli śniadanie w jednej restauracji. W tym samym czasie praktykantka, dr Natalie Durant, ma problem z rozpoznaniem choroby u dziewczynki. Cierpi ona prawdopodobnie na wyjątkowo rzadką chorobę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także