Miasto na wzgórzu (10)

Miasto na wzgórzu (10)

(City on a Hill: Mayor Curley and the Last Hurrah)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O'Brien
Reżyseria:Christoph Schrewe
W skrócie:Jackie ma kolejną okazję do świętowania, lecz wyrzuty sumienia sprawiają, że zaczyna zastanawiać się nad swoją spuścizną. Decourcy utrzymuje, że należy działać w sprawie zamordowanych strażników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Jackie ma kolejną okazję do świętowania, lecz wyrzuty sumienia sprawiają, że zaczyna zastanawiać się nad swoją spuścizną. Decourcy utrzymuje, że należy działać w sprawie zamordowanych strażników. Jimmy próbuje wydostać się z tarapatów, które sam na siebie ściągnął. Jenny konfrontuje się z własnymi demonami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)