Mentalista 5 (17)

Mentalista 5 (17)

(The Mentalist: Red, White and Blue)

serial kryminalny USA 2012-2013   od 16 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Robert Duncan McNeill
W skrócie:W pobliżu kościoła ginie pielęgniarka z bazy wojskowej, kapral Lucy Greene. Brała udział w programie dla weteranów z amnezją pourazową. Jedynym świadkiem jej śmierci jest inny uczestnik terapii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

W nocy, niedaleko miejskiego kościoła, ginie pielęgniarka z bazy wojskowej, kapral Lucy Greene (April Bilingsley). Kobieta brała udział w programie dla weteranów z amnezją pourazową. Jedyny świadkiem jest śmierci jest inny uczestnik terapii, który także cierpi na utratę pamięci. Patrick próbuje wyzwolić w nim wspomnienia. Zespół CBI w tej samej bazie pracuje nad sprawą sekretnego procederu, polegającego na seksualnym wykorzystywaniu pracowników jednostki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także