Mama, remont i ja (5/7)

program rozrywkowy USA   od 12 lat
W skrócie:O pomoc do Karrie i Tristana zwracają się rodzice zastępczy, którzy planują zaopiekować się kolejnymi dzieciakami. Chcą odnowić i poprawić układ ich wiejskiego domu, by odpowiadał potrzebom rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Karrie i Tristan Trowbridge, czyli mama i syn, połączyli swe siły, by zająć się niechcianymi domami w rodzinnym Bend w Oregonie. Kierują się prostą zasadą - kup, wyremontuj, sprzedaj. Projektantką i generalnym wykonawcą jest Karrie, Tristan oferuje swoją siłę i niebanalne pomysły. Z pomocą taty, Patricka, wyszukują nieruchomości, które przekształcają w perełki. Od zniszczonych bungalowów po domy z bali i rudery w katastrofalnym stanie - nie ma da nich wyzwania, którego nie chcieliby się podjąć.

O pomoc do Karrie i Tristana zwracają się rodzice zastępczy, którzy planują zaopiekować się kolejnymi dzieciakami. Chcą odnowić i poprawić układ ich wiejskiego domu, by odpowiadał potrzebom dużej rodziny. Duet tworzy wspaniałą kuchnię, całkowicie przerabiają łazienka z wystrojem disco rodem z lat siedemdziesiątych, a w domu pojawią się nowe sypialnie dla dzieci.

Zobacz także