Małolaty: Korepetycje (13)

Małolaty: Korepetycje (13)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza
W skrócie:Janek jest uczniem klasy maturalnej. Pisze teksty i rapuje. Razem z kolegą Kamilem wrzuca do sieci singiel. Ku swojemu zdumieniu z dnia na dzień staje się sławny, a jego piosenka zostaje przebojem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 marca
za 11 dni
12:30 Polsat 2 (z napisami)
piątek, 9 marca
za 12 dni
3:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.

W tym odcinku

Janek jest uczniem klasy maturalnej. Pisze własne teksty i rapuje. Razem z kolegą Kamilem wrzuca do sieci pierwszy singiel. Ku swojemu zdumieniu Janek z dnia na dzień staje się sławny, a jego piosenka zostaje przebojem. Wkrótce Janek poznaje producenta muzycznego Andrzeja, który bierze go pod swoje skrzydła. Mężczyzna zauważa, że zazdrosny Kamil sprowadza Janka na złą drogę. Kamil z kolei twierdzi, że Andrzej chce z nich zrobić komercyjne gwiazdy. Po jednym z koncertów Janek upija się do nieprzytomności i zażywa kupiony przez Kamila dopalacz. Następnego ranka dowiaduje się, że uprawiał seks z jedną z fanek, Matyldą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także