Małolaty: Drożdżówki (10)

Małolaty: Drożdżówki (10)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza
W skrócie:Rodzina Roberta ma problemy finansowe. Chłopaka nie stać na nowy telefon ani komputer. Gdy w szkole wchodzi zakaz sprzedaży słodyczy i fast foodów, wpada on na pomysł intratnego biznesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
dziś
13:30 ATM Rozrywka (z napisami)
piątek, 22 grudnia
za 7 dni
9:00 Polsat Romans (z napisami)
sobota, 23 grudnia
za 8 dni
15:00 Polsat Romans (z napisami)
poniedziałek, 25 grudnia
za 10 dni
8:00 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.

W tym odcinku

Rodzina Roberta ma problemy finansowe. Chłopaka nie stać na nowy telefon ani komputer. Musi też nosić ubrania po starszym bracie Darku. Kłóci się o to z rodzicami. Tymczasem w szkole wchodzi zakaz sprzedaży słodyczy, fast foodów i drożdżówek. Robert wpada na pomysł intratnego biznesu. Razem z kolegą, Jaśkiem, kupuje zakazane produkty w sklepiku rodziców i odsprzedaje je uczniom po wyższych cenach. Biznesem zaczyna interesować się Tomek, przywódca szkolnej bandy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także