Malibu Road 2000 (2/3)

(2000 Malibu Road)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 1992   od 12 lat
Występują:Drew Barrymore, Brian Bloom, Jennifer Beals, Lisa Hartman
Reżyseria:Joel Schumacher
W skrócie:Jade zostaje zwolniona z aresztu. Roger, klient Perry, wychodzi na wolność. Prawniczka wdaje się z nim w romans. Joy dowiaduje się, że szantażowany przez nią producent stracił pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Luksusowa prostytutka Jade pragnie zerwać z przeszłością, aby utrzymać dom przy plaży w Malibu, podnajmuje pokoje trzem kobietom. Każda ze współlokatorek ma jednak swoje tajemnice i pragnienia. Młoda prawniczka Perry, choć dobrze radzi sobie w zawodzie, zmaga się ze swoimi demonami. Urocza Lindsay marzy o karierze aktorskiej i stara się zrealizować swoje plany. Trzecią kobietą jest Joy - starsza, nadopiekuńcza siostra Lindsay, której dwulicowość stanowi prawdziwe zagrożenie.

Jade - za poręczeniem ojca, który jest wpływowym politykiem - zostaje zwolniona z aresztu. Roger, przystojny klient Perry, zostaje oczyszczony z zarzutów i uwolniony. Prawniczka nie opiera się więc dłużej uczuciu, którym go darzy. Joy dowiaduje się, że szantażowany przez nią producent telewizyjny, Scott Sterling, stracił pracę. Oznacza to, że Lindsay nie otrzyma roli w serialu. Siostra artystki obmyśla więc sprytną intrygę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)