Malanowski i partnerzy (721)

Malanowski i partnerzy (721)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Przyjaciółka Magdy zaczyna rodzić. Nie może dodzwonić się do męża, dlatego koleżanka odwozi ją do szpitala, a Tomek jedzie do ich domu, by zawiadomić ojca dziecka. Tam znajduje go nieprzytomnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
za 4 dni
5:15 Polsat Film (z napisami)
czwartek, 24 października
za 5 dni
5:00 Polsat Film (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Ciężarna przyjaciółka Magdy zaczyna rodzić. Nie może dodzwonić się do męża, dlatego koleżanka odwozi ją do szpitala, a Tomek jedzie do ich domu, by zawiadomić ojca dziecka, który nie odbiera telefonu. Weronika Zabłowicz martwi się, że mężowi stało się coś złego. Niestety jej przeczucia się potwierdzają. Po przyjeździe na miejsce Tomek zastaje nieprzytomnego Roberta. Do jego klatki piersiowej przywiązane zostało coś, co wygląda jak bomba.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także