Malanowski i partnerzy (703)

Malanowski i partnerzy (703)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marek pod przykrywką geja bierze udział w wyborach Tęczowego Mistera. Śledczy bacznie obserwuje uczestników konkursu, by ustalić, kto zdemolował miejsce, w którym miał się odbyć poprzedni plebiscyt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Marek pod przykrywką przystojnego geja bierze udział w wyborach Tęczowego Mistera. Śledczy bacznie obserwuje uczestników konkursu, by ustalić, kto zdemolował miejsce, w którym miał się odbyć poprzedni plebiscyt. Podejrzenia padają na żonę Romana Abramskiego, klienta Malanowskiego. Tymczasem Marek odkrywa, że jeden z uczestników ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także