Malanowski i partnerzy (699)

Malanowski i partnerzy (699)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Jedenastolatka prosi Malanowskiego o odnalezienie jej starszego brata. Detektyw ustala, że pełnoletni Mateusz nie potrafił porozumieć się z rodzicami. Prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski dostaje list od 11-letniej Ali Klimczuk, w którym dziewczynka prosi o odnalezienie jej starszego brata. Detektyw odkrywa, że pełnoletni już Mateusz nie potrafił porozumieć się z rodzicami i prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii. Marek rozmawia z Karoliną, byłą dziewczyną nastolatka, która obecnie spotyka się z Robertem Polaszkiem. Okazuje się, że w nocy, kiedy Mateusz był widziany po raz ostatni, między nim a Robertem doszło do bójki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także