Malanowski i partnerzy (601)

Malanowski i partnerzy (601)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Magda i Tomek widzą jak ich znajoma zostaje wyrzucona z klubokawiarni dla lesbijek. Dziewczyna nie chce ich pomocy. Dwa dni później kontaktuje się jednak z Magdą i prosi o spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Magda i Tomek widzą, jak ich znajoma, Amelia, zostaje wyrzucona z klubokawiarni dla lesbijek. Roztrzęsiona dziewczyna nie chce ich pomocy. Dwa dni później kontaktuje się jednak z Magdą i prosi o spotkanie. Kiedy Malanowski i Magda przyjeżdżają do jej sklepu, stają się świadkami kłótni między klientką a jej bratem, Piotrem. Chłopak nie akceptuje orientacji seksualnej swojej siostry. Po jego wyjściu Amelia wyznaje, że z niewiadomego powodu rozstała się ze swoją dziewczyną, Kaśką. Prosi, by detektywi ustalili, dlaczego tak się stało. W wyniku działań Magdy, między niedawnymi kochankami dochodzi do konfrontacji. Kaśka mówi Amelii, że została zgwałcona przez Piotra i jego kolegę. Zdruzgotana klientka nie chce wzywać policji. Niedługo potem znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także