Malanowski i partnerzy (59)

Malanowski i partnerzy (59)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Agnieszka Trzos
W skrócie:Przeżywająca kryzys małżeński, Edyta Korpysz, jest zaniepokojona zachowaniem swojej nastoletniej córki, Blanki. Podejrzewa ją o przynależność do gangu...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Przeżywająca kryzys małżeński, Edyta Korpysz, jest zaniepokojona zachowaniem swojej nastoletniej córki, Blanki. Podejrzewa ją o przynależność do młodocianego gangu. Edyta Korpysz zleca Malanowskiemu sprawdzenie, czy jej córka rzeczywiście ma z tym coś wspólnego. Detektywi obserwują środowisko zbuntowanych nastolatków i dokonują zaskakującego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także