MacGyver (3)

MacGyver (3)

7.3/10

(MacGyver: The Golden Triangle)

serial sensacyjny USA 1985-1986   od 12 lat
Występują:Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Joan Chen, George Cheung
Reżyseria:Paul Stanley
W skrócie:MacGyver ma za zadanie odzyskać pojemnik wypełniony groźnymi chemikaliami. Wyrusza do Birmy, gdzie rozbił się samolot, na którego pokładzie znajdował się niebezpieczny ładunek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowy bohater, MacGyver (Richard Dean Anderson) jest agentem specjalnym, który pracuje dla fundacji Phoenix, prywatnej organizacji, zajmującej się ściganiem przestępców. Dla MacGyvera nie ma sytuacji bez wyjścia, dzięki swym pomysłowym wynalazkom, potrafi wyjść cało z najbardziej nawet dramatycznych sytuacji. Co więcej, sporadycznie używa broni palnej, polegając raczej na swoim intelekcie, niespożytej energii i doskonałej kondycji fizycznej. MacGyver nierzadko podejmuje się niebezpiecznych zadań nie tylko jako agent fundacji Phoenix, ale również z pobudek osobistych. Jego najlepszym przyjacielem jest Peter Thornton (Dana Elcar), szef fundacji, który często towarzyszy MacGyverowi w jego misjach.

W tym odcinku

W Birmie MacGyver ma przechwycić kanister ze śmiertelnie niebezpieczną substancją chemiczną. Trafia na obszar Złotego trójkąta, gdzie projekt rządowy przewiduje niewolniczą pracę miejscowych farmerów na plantacjach opium. Członkowie lokalnego kartelu narkotykowego podejrzewają, że MacGyver jest agentem wywiadu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także