MacGyver (27)

MacGyver (27)

7.3/10

(MacGyver 2: Twice Stung)

serial sensacyjny USA 1986   od 12 lat
Występują:Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Richard Romanus, Bruce McGill
Reżyseria:Paul Krasny
W skrócie:Angus i Pete organizują przyjęcie dla współpracownika. Gdy mężczyzna nie zjawia się, MacGyver rusza go odnaleźć. W ostatniej chwili powstrzymuje go przed popełnieniem samobójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

MacGyver (Richard Dean Anderson) jest agentem specjalnym, który pracuje dla fundacji Phoenix, prywatnej organizacji zajmującej się ściganiem przestępców. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia. Sporadycznie używa broni palnej, jego największym orężem jest intelekt, niespożyta energia i kondycja fizyczna. Za pomocą sznurka, kajzerki i spinacza wysadza drzwi do siedziby narkotykowego bossa, a z siatki na włosy i proszku do prania konstruuje spadochron. Tak wyposażony stawia czoło zarówno mafiosom, przywódcom sekt, jak również nieuczciwym właścicielom sklepów. Dla niego ratowanie świata to chleb powszedni.

W tym odcinku

Angus i Pete organizują przyjęcie dla swojego współpracownika, Kelly'ego Suttona. Gdy mężczyzna nie zjawia się na miejscu, MacGyver rusza go odnaleźć. W ostatniej chwili udaje mu się powstrzymać go przed popełnieniem samobójstwa. Genialny agent dowiaduje się, ze mężczyzna chciał odebrać sobie życie, bo padł ofiarą oszusta, który zabrał wszystkie jego oszczędności. MacGyver postanawia pomóc mu odzyskać pieniądze. W tym celu obmyśla z Pete'em misterny plan.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także