MacGyver (12)

MacGyver (12)

7.3/10

(MacGyver: Nightmares)

serial sensacyjny USA 1986   od 12 lat
Występują:Richard Dean Anderson, Tammy Lauren, Dana Elcar, Robert O'Reilly
Reżyseria:Cliff Bole
W skrócie:MacGyver zostaje uprowadzony przez wrogów, którzy chcą odzyskać poufne dane. Aby zmusić agenta do rozmowy, wstrzykują mu lek, który zabije go w ciągu sześciu godzin, jeśli nie dostanie antidotum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowy bohater, MacGyver (Richard Dean Anderson) jest agentem specjalnym, który pracuje dla fundacji Phoenix, prywatnej organizacji, zajmującej się ściganiem przestępców. Dla MacGyvera nie ma sytuacji bez wyjścia, dzięki swym pomysłowym wynalazkom, potrafi wyjść cało z najbardziej nawet dramatycznych sytuacji. Co więcej, sporadycznie używa broni palnej, polegając raczej na swoim intelekcie, niespożytej energii i doskonałej kondycji fizycznej. MacGyver nierzadko podejmuje się niebezpiecznych zadań nie tylko jako agent fundacji Phoenix, ale również z pobudek osobistych. Jego najlepszym przyjacielem jest Peter Thornton (Dana Elcar), szef fundacji, który często towarzyszy MacGyverowi w jego misjach.

W tym odcinku

MacGyver zostaje uprowadzony przez wrogów, którzy chcą od niego odzyskać poufne dane, które im ukradł. Aby zmusić agenta do rozmowy, wstrzykują mu halucynogenny lek, który zabije go w ciągu sześciu godzin, jeśli wcześniej nie zostanie podane antidotum.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także