Lista klientów 2 (4)

Lista klientów 2 (4)

(The Client List: My Main Trial Is Yet to Come)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Cybill Shepherd
Reżyseria:Timothy Busfield
W skrócie:Do spa przybywa klient z nietypowym żądaniem. Selena jest podejrzliwa wobec jednej z nowych pracownic salonu. Riley odkrywa, że Derek coś ukrywa. Mężczyzna chce spotkać się z Evanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), która po odejściu męża znajduje się w poważnych tarapatach finansowych i postanawia podjąć pracę w lokalnym spa. Pomaga w prowadzeniu firmy i wychowuje dzieci; stara się prowadzić dwa życia - samotnej matki i surowej bizneswoman. Drugi sezon rozpoczyna się od kłótni Riley i Kyle'a. Sprzeczka zostaje niespodziewanie przerwana i koniec końców Riley i Even zbliżą się do siebie.

W tym odcinku

Evan rozpoczyna szkolenie w akademii policyjnej. Trapi go jednak fakt, że brat przebywa w więzieniu, gdzie oczekuje na proces. Riley napotyka kolejne przeszkody związane ze zbiórką pieniędzy na kaucję dla Kyle'a. Sprawa Parksa nadal wygląda bardzo źle. Tymczasem Selena nie ufa nowej pracownicy salonu - Nikki Shannon. Wkrótce oskarża koleżankę o kradzież. W efekcie młoda pracownica musi niezwłocznie opuścić The Rub i wrócić do swojego poprzedniego pracodawcy - agresywnego właściciela klubu ze striptizem. Riley odkrywa, że Derek skrywa przed nią pewną tajemnicę, która może zaważyć na ich wspólnym biznesie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)