Leśniczówka (92)

Leśniczówka (92)

6.1/10
telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz
W skrócie:Mieszkańcy Leśniczówki żyją informacją o pojawieniu się nowego leśniczego. Tymczasem Katarzyna kłóci się z byłym partnerem. Nowacki nabiera pewnych podejrzeń. Postanawia sprawdzić swe przypuszczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Leśniczówka to niewielka miejscowość leżąca w gminie Białoleśnia. To tu po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Wraz z domem ojca przejmuje ona rodzinne sekrety z przeszłości. Staje przed dylematem, czy powinna podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw.

W tym odcinku

Mieszkańcy Leśniczówki żyją informacją o pojawieniu się nowego leśniczego. Tymczasem Katarzyna kłóci się z byłym partnerem. Nowacki nabiera pewnych podejrzeń i postanawia sprawdzić swe przypuszczenia na własną rękę. Dochodzi do spotkania dawnych kochanków - Lidii i Krzysztofa. Bizneswoman widzi Majewskiego pierwszy raz od opuszczenia przez niego aresztu. Karcz ma pretensje do Kurka, Beatka o własne niepowodzenia obarcza Krawczyka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także