Leśniczówka (144)

Leśniczówka (144)

6.1/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Katarzyna opowiada Marynie o zajściu z sołtysem. Wtem w kuchni pojawia się ksiądz. Informuje, że postanowił przyjąć pieniądze od Janusza. Aniela przekazuje Gałkowi przesyłkę z bilingami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Katarzyna opowiada Marynie o zajściu z sołtysem. Wtem w kuchni pojawia się ksiądz i informuje, że postanowił przyjąć pieniądze od Janusza. Ruszczyc odwiedza także Konrad. Gdy zaczynają flirtować, zjawia się Krzysztof. Aniela przekazuje Gałkowi przesyłkę z bilingami. Chwilę potem do domu wraca Edyta. Marcin dyskretnie wyjmuje z jej torebki telefon, a potem dzwoni pod najczęściej powtarzający się numer. Po drugiej stronie słyszy głos Krawczyka. Niebawem dochodzi między mężczyznami do konfrontacji. Nowacki przesłuchuje kelnera z Borowika. Przeglądając zapis z monitoringu, obaj spostrzegają, że brakuje nagrań z dnia poprzedzającego wypadek Klary. Robert i Lidia spotykają się w biurze z Krzysztofem. Współpracownica chce jak najszybciej zakończyć sprawy z Majewskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także