Leśniczówka (142)

Leśniczówka (142)

6.1/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Katarzynę odwiedza sołtys, który dowiedział się, że Ruszczyc szykuje się do przejęcia władzy w Leśniczówce. Mężczyzna szuka ratunku u Janusza. Razem chcą przeszkodzić w charytatywnej zbiórce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Katarzynę niespodziewanie odwiedza sołtys, który dowiedział się, że Ruszczyc szykuje się do przejęcia władzy w Leśniczówce. Mężczyzna szuka ratunku u Janusza. Zawiązuje z nim sojusz. Okazuje się, ze razem chcą przeszkodzić w charytatywnej zbiórce. Nowacki próbuje jeszcze raz przesłuchać kierownika wypożyczalni samochodów, ale bez rezultatu. Tymczasem Daniel opiekuje się Klarą w domu Karcza. Zapowiada, że nie pozwoli policji zamknąć śledztwa. Grozi właścicielowi wypożyczalni, by zaczął mówić. Ten żąda od Bogdana pieniędzy w zamian za ukrywanie prawdy. Zdenerwowany Krzysztof dzwoni do Lidii i próbuje przekonać ją do odstąpienia od roszczeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także