Leśniczówka (141)

Leśniczówka (141)

6.1/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Na spotkaniu AA Gałek opowiada o małżeńskich problemach. W tym czasie jego żona skarży się na niego Karpowicz. Kasia prosi Magdę, by ustawiła w przychodni skrzyneczkę na datki na odbudowę kościoła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Nowacki prezentuje w salonie Ruszczyców fragment stopionego bursztynowego ołtarzyka. Ksiądz jest bardzo przejęty, widząc ten skarb. Posterunkowy jedzie do domu Karcza. Zastaje tam Daniela, który prosi go o chwilę rozmowy. Potem funkcjonariusz udaje się do Klary. Jest zaskoczony, gdy dziewczyna nie reaguje na wieść o śmierci brata i Smiersza. Trwa spotkanie AA. Gałek zaczyna opowiadać o swoich małżeńskich problemach. W tym czasie jego żona skarży się przypadkowo spotkanej Karpowicz, że nie jest szczęśliwa w związku z Marcinem. Katarzyna prosi Magdę, by pozwoliła ustawić w przychodni skrzyneczkę na datki na odbudowę kościoła. Wieczorem odbywa się zebranie u Anieli. Obecni Rej, Piotr, Katarzyna, a także Czesława, Tadeusz i Magda prześcigają się w pomysłach, w jaki sposób zebrać pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także