Leśniczówka (137)

Leśniczówka (137)

6.1/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:W domu Ruszczyców zjawiają się imieninowi goście. Zniecierpliwiona Katarzyna szuka jubilatki. Konrad podejrzewa coś złego. Wkrótce Czesława i Krystyna znajdują w rowie porzucone sprawunki i portfel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Maryna odzyskuje przytomność. Smiersz próbuje wydobyć od niej miejsce ukrycia skarbu. Gdy zaczyna celować do kobiety z broni, ksiądz Wiktor oznajmia, że wie, gdzie on jest. Bandyci opuszczają kryjówkę. Wtedy Marynie udaje się uwolnić. Potem obezwładnia Brajana, ale dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Tymczasem w domu Ruszczyców zjawiają się kolejni imieninowi goście. Zniecierpliwiona Katarzyna zaczyna szukać jubilatki. Konrad podejrzewa coś złego. Wkrótce Czesława i Krystyna znajdują w rowie porzucone przez Marynę sprawunki i portfel. Zanoszą je Ruszczyc. Leśniczy, Katarzyna, Pola, Magda i Jacek próbują szukać Maryny na własną rękę, ale w końcu postanawiają zadzwonić na policję. Zjawiają się Nowacki i Kowalski, którzy odkrywają, że doszło do trzech zaginięć, nie ma bowiem także księdza Wiktora i Bogdana. Julia, Janusz i Daniel niepokoją się o Karcza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także