Leśniczówka (127)

Leśniczówka (127)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof odkrywa skradziony sprzęt w gabinecie. Uświadamia Lidii i Robertowi, że przez nich może wrócić do więzienia. Każe zapakować znalezisko do swojego samochodu, by wywieźć je do Białoleśni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof odkrywa skradziony sprzęt w swoim gabinecie. Uświadamia Lidii i Robertowi, że przez nich może wrócić do więzienia. Każe zapakować znalezisko do swojego samochodu, by wywieźć je do Białoleśni. Policjant Nowacki informuje Magdę, że Jacek ma alibi. Na nagraniu z monitoringu kobieta dostrzega Roberta. Zdenerwowana próbuje się do niego dodzwonić. Wtem do jej gabinetu wchodzi Krzysztof z paczką sprzętu, a po nim zjawia się Matysek. Jakiś czas później Ździebłowska odnajduje w szpitalu Jacka. Jednak Mondrasiński nie chce z nią rozmawiać. Gromniak struga kolejną rzeźbę i popija bezalkoholowe piwo. Przeszkadza mu Barbara. Mężczyzna zabiera więc swoje prace i rusza od domu do domu. Rozmawia z Kurkiem na temat picia alkoholu. Próbuje też sprzedać Karczowi rzeźbione szachy, jednak do transakcji nie dochodzi, gdy Janusz chce poczęstować stolarza whisky. U Gałków Marcin również proponuje mu drinka. Katarzyna Ruszczyc, a nawet ksiądz także go zawodzą. Przed wyjściem Klara chce zostawić Danielowi na łóżku kartkę. Chłopak się budzi i próbuje zatrzymać asystentkę. W końcu oświadcza, że będzie jej towarzyszył w wyprawie zleconej przez dziadka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także