Largo 2 (6)

Largo 2 (6)

(Largo Winch: Psychokiller)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2002   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
W skrócie:Grupa W otrzymuje zlecenie sprzedaży gry komputerowej 'Zabójca'. Niebawem Elektra zostaje zaatakowana dokładnie według schematu gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef wpływowej spółki o nazwie Grupa W, Largo Winch (Paolo Seganti), poszukuje morderców swojego ojca Néria (David Carradine), po którym odziedziczył władzę w Grupie i pokaźną fortunę. Pomagają mu członkowie specjalnie powołanej ekipy: Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), była agentka CIA Joy Arden (Sydney Penny), ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria, John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego współpracownicy walczą z intrygami członków Komisji Adriatyckiej - globalnej organizacji polityków i biznesmenów, której niegdyś przeciwstawiał się Nério. W drugiej serii produkcji, powstałej na motywach słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a, Largo dokonuje zaskakującego odkrycia w sprawie śmierci Néria.

W tym odcinku

Grupa W otrzymuje zlecenie sprzedaży gry komputerowej "Zabójca". Gracz może wcielić się w policjanta lub mordercę. Grę stworzyła firma MangaGames. Ma być gotowa na gwiazdkę. Jej zaletą jest niezwykły realizm. Zdaniem Largo twórcy gry przesadzili w swym zamiarze odwzorowania rzeczywistości. Gra jest zbyt przerażająca, by mogła trafić na rynek. Decyzja o jej sprzedaży zostaje wstrzymana. Pewnego wieczoru Elektra zostaje zaatakowana według schematu wziętego prosto z gry.

Występują (pokaż wszystkich)