Largo 2 (5)

Largo 2 (5)

(Largo Winch: Skin Deep)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2002   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
W skrócie:Grupa W organizuje konkurs piękności. Do finału trafia dziewięć dziewcząt z różnych krajów. Konkursem interesują się także terroryści...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef wpływowej spółki o nazwie Grupa W, Largo Winch (Paolo Seganti), poszukuje morderców swojego ojca Néria (David Carradine), po którym odziedziczył władzę w Grupie i pokaźną fortunę. Pomagają mu członkowie specjalnie powołanej ekipy: Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), była agentka CIA Joy Arden (Sydney Penny), ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria, John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego współpracownicy walczą z intrygami członków Komisji Adriatyckiej - globalnej organizacji polityków i biznesmenów, której niegdyś przeciwstawiał się Nério. W drugiej serii produkcji, powstałej na motywach słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a, Largo dokonuje zaskakującego odkrycia w sprawie śmierci Néria.

W tym odcinku

Grupa W postanawia zorganizować konkurs piękności. Do finału trafia dziewięć dziewcząt pochodzących z dziewięciu różnych krajów. Żadna z nich nie jest zawodową modelką. Wszystkie są niezwykle piękne. Ta, która zwycięży, otrzyma wyłączny kontrakt na reklamowanie serii kosmetyków grupy W. Niestety, przebiegowi imprezy zagrażają terroryści.

Występują (pokaż wszystkich)