Largo 2 (2)

Largo 2 (2)

(Largo Winch: A Breed Apart)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2002   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
W skrócie:Zespół prowadzący badania nad sztucznym zapłodnieniem rasowych koni jest o krok od sukcesu. Ktoś z załogi wykrada z chłodni cenne nasienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef wpływowej spółki o nazwie Grupa W, Largo Winch (Paolo Seganti), poszukuje morderców swojego ojca Néria (David Carradine), po którym odziedziczył władzę w Grupie i pokaźną fortunę. Pomagają mu członkowie specjalnie powołanej ekipy: Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), była agentka CIA Joy Arden (Sydney Penny), ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria, John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego współpracownicy walczą z intrygami członków Komisji Adriatyckiej - globalnej organizacji polityków i biznesmenów, której niegdyś przeciwstawiał się Nério. W drugiej serii produkcji, powstałej na motywach słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a, Largo dokonuje zaskakującego odkrycia w sprawie śmierci Néria.

W tym odcinku

W stajniach należących do Grupy W dochodzi do poważnych nadużyć. Zespół weterynarzy, który prowadzi badania nad sztucznym zapłodnieniem rasowych koni, był o krok od sukcesu. Ktoś z załogi wykradł jednak z chłodni nasienie warte milion dolarów. W kradzież zamieszany jest pracownik Largo - były mąż Joy, David Crossley. Largo zostaje wezwany do Lexingtonu, by zbadać sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)