Kuloodporne serce (7/8)

Kuloodporne serce (7/8)

(Una pallottola nel cuore)

serial obyczajowy Włochy 2014   od 12 lat
Występują:Gigi Proietti, Francesca Inaudi, Marco Marzocca, Giovanni Scifoni
Reżyseria:Luca Manfredi
W skrócie:W pożarze pracowni konserwatorskiej ginie mężczyzna. Młoda dziennikarka Ferrante jedzie na miejsce zdarzenia, gdzie spotyka dziewczynę zmarłego. Pojawia się przypuszczenie, że ogień zaprószono celowo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bruno Palmieri (Gigi Proietti) jest dziennikarzem śledczym w poczytnej rzymskiej gazecie. Kocha swą pracę, lecz wie, że wiąże się z nią wielkie ryzyko. Przed laty naraził się pewnemu człowiekowi, który strzelił mu prosto w plecy. Od tego czasu Bruno nosi w sobie pocisk, który wciąż przypomina mu o tamtym dramatycznym wydarzeniu. Kulę pozostawiono w jego ciele z uwagi na bliskość położenia względem serca. Pewnego dnia jego syn Sandro (Ruben Rigillo) - znany w środowisku medycznym lekarz - odkrywa, że pocisk zaczyna zmieniać swe położenie. Jego ojcu zaczyna zagrażać zator. W trosce o bezpieczeństwo rodzica namawia go do przejścia na emeryturę. Bruno ulega presji. Tymczasem pracę w redakcji rozpoczyna Maddalena (Francesca Inaudi). Kobieta właśnie przeprowadziła się do Rzymu z matką Paolą (Licia Maglietta) i kilkuletnim synkiem Michelem (Lorenzo Zurzolo). Włoska produkcja z Licią Maglietti, aktorką uhonorowaną nagrodą David di Donatello za kreację w filmie "Chleb i tulipany".

W tym odcinku

W pożarze pracowni konserwatorskiej ginie mężczyzna. Młoda dziennikarka Maddalena Ferrante jedzie na miejsce zdarzenia, gdzie spotyka dziewczynę zmarłego. Pojawia się przypuszczenie, że ogień zaprószono celowo. Wyjaśnić sprawę pomaga Maddalenie doświadczony dziennikarz śledczy Bruno Palmieri.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)