Kuchenne rewolucje 5: Pałac w Nieznanicach (12/14)

Kuchenne rewolucje 5: Pałac w Nieznanicach (12/14)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:W pałacyku w Nieznanicach od kilkunastu lat mieści się polsko-francuska restauracja. Bywa tu niewielu gości. Magda Gessler próbuje przekonać właścicielkę, jak istotne są szczegóły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

W Nieznanicach znajduje się zabytkowy pałacyk, w którym od kilkunastu lat mieści się polsko-francuska restauracja. Jej właścicielką jest pani Elżbieta, która nie słucha personelu i sprawuje w kuchni despotyczne rządy. Wpływa to niekorzystnie na gości, którzy rzadko tu bywają. Magda Gessler przygotowuje się do kolejnej rewolucji. Próbuje przekonać właścicielkę, jak istotne są szczegóły.

Twórcy (pokaż wszystkich)