Królowa serc (36)

Królowa serc (36)

(Reina de Corazones)

telenowela USA 2014   od 12 lat
Występują:Paola Núnez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque
W skrócie:Agentka Smith nie chce, by Nicolas odkrył, że jest jego matką. Greta nie potrafi pogodzić się z odejściem Lazara. Reina otrzymuje kolejną anonimową wiadomość z pogróżkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Las Vegas. Reina mieszka z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie utrudniają jej życie. Niepewna siebie i zastraszona dziewczyna pracuje jako asystentka znanego projektanta mody. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa, przystojnego parkingowego, którego przypadkowo bierze za bogacza. Niebawem zakochani postanawiają się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Nicolas jest celem niebezpiecznego przestępcy, Victora Rosasa. Niebawem drogi zakochanych rozchodzą się. Spotykają się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

W tym odcinku

Agentka Smith nie chce, by Nicolas odkrył, że jest jego matką. Greta nie potrafi pogodzić się z odejściem Lazara. Reina otrzymuje kolejną anonimową wiadomość, której nadawca wyznaje, że nie spocznie, dopóki jej nie uśmierci. Damian obmyśla sprytną intrygę, która pozwoli mu raz na zawsze pozbyć się rywala. Octavio desperacko poszukuje swojego syna. Victor przemyca do szpitala truciznę, która ma zabić Damiana. Nicolas po raz pierwszy nazywa agentkę Smith "mamą". Victor wyznaje umierającemu Damianowi, że zamordował trzynaście osób w trakcie imprezy, na której wykonane zostało nagranie służące później do szantażowania Camili. Głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa mężczyzny staje się Lazaro. Nicolas wyznaje Octaviovi de Rosas, że jest biologicznym dzieckiem agentki Smith.

Występują (pokaż wszystkich)