Kości 12 (7/12)

Kości 12 (7/12)

(Bones: The Scare In The Score)

serial kryminalny USA 2017   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
W skrócie:Znaleziono zwłoki osób, które przed śmiercią poddano torturom. Zabójca chce dopaść Bootha. Sprawa ma związek z misją na Bałkanach, gdzie przed laty agent FBI był snajperem w jednostce wojskowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o codziennej pracy grupy antropologów z waszyngtońskiego Instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI znaleźć sprawców makabrycznych morderstw. Zespołem dowodzi doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel), zwana przez wszystkich "Bones". Wraz ze swoim życiowym partnerem, Seeleyem Boothem (David Boreanaz), potrafi rozpracować każdą zagadkę kryminalną. W finałowym sezonie serialu wspólnie poprowadzą śledztwo dotyczące ich dawnego współpracownika, doktora Zachary'ego Uriaha "Zacka" Addy'ego. Jak się okazało, jest on seryjnym mordercą.

W tym odcinku

Booth powraca do wydarzeń z przeszłości, gdy wokół Waszyngtonu pojawiają się zwłoki ludzi powiązanych z jego starą jednostką wojskową. Musi dopaść mordercę, zanim to on stanie się jego kolejnym celem. Brennan martwi się o ojca, który zataił przed nią informację o złym stanie zdrowia. Nie wie, czy może mu teraz zaufać.

Występują (pokaż wszystkich)