Kopciuszek (7)

Kopciuszek

odc. 7

4.5/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Maria Konarowska, Małgorzata Pieczyńska, Piotr Polk, Krystyna Tkacz
Reżyseria:Jerzy Łukaszewicz
W skrócie:Blanka spędza noc u Jacka. Nie wyjawia mu przyczyny swojej ucieczki z domu. Konrad w rozmowie z Platerem przyznaje się, że Blanka nie jest jego dzieckiem. Mówi też, że zawiódł się na Jacku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

18-letnia Blanka (Maria Konarowska) mieszka w Kalinowie. Jej mama Elżbieta (Małgorzata Pieczyńska) jest przedszkolanką, ojciec Konrad (Piotr Polk) prowadzi warsztat samochodowy. Dziewczyna jest oczkiem w głowie babci Mirosławy (Krystyna Tkacz), właścicielki miejscowej cukierni. Jej chłopakiem jest przystojniak Szymon, a najlepszymi przyjaciółmi Patrycja (Iwona Dróżdż) i Dominik (Łukasz Sztandara). Blanka właśnie zdała maturę i przygotowuje się do egzaminów na architekturę. Niespodziewanie dowiaduje się, że nie jest dzieckiem swoich rodziców. Dziewczynie trudno jest pogodzić się z tym, że była przez tyle lat oszukiwana przez najbliższych. Ucieka z domu, aby odnaleźć swoją biologiczną matkę.

W tym odcinku

Blanka spędza noc w mieszkaniu Jacka, nie chce jednak wyjawić mu przyczyny swojej ucieczki z domu. Konrad w rozmowie z Platerem przyznaje się, że Blanka nie jest jego dzieckiem. Wyjawia jednocześnie, dlaczego zawiódł się na Jacku. Jacek spóźnia się do sklepu. Tam czeka już na niego przedstawiciel sieci telefonicznej, który sprzedał mu licencję. Nie jest zadowolony z przeprowadzonej inspekcji. Patrycja i Dominik próbują namówić Blankę do powrotu do Kalinowa, ona jednak nie chce o tym słyszeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także