Kojak (19/22)

Kojak

sezon 1 odc. 19/22

7.3/10

(Kojak: Down a Long and Lonely River)

serial kryminalny USA 1974   od 12 lat
Występują:Telly Savalas, Dan Frazer, Kevin Dobson, George Savalas
Reżyseria:Leo Penn
W skrócie:Zbierając materiały do pracy dyplomowej Lindsay poznała Lou, który odbywał karę więzienia za kradzież. Wówczas bardzo pomógł jej Kojak. Teraz ponownie zwraca się do porucznika o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik Theo Kojak (Telly Savalas) jest z pochodzenia Grekiem. Pracuje w nowojorskiej policji. Jego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna łysina. Nieco flegmatyczny, odrobinę cyniczny oficer jest wyjątkowo skuteczny. W błyskotliwy sposób rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Za rolę Kojaka Telly Savalas dwukrotnie był nagrodzony Złotym Globem.

W tym odcinku

Zbierając materiały do pracy dyplomowej studentka Lindsay poznała Lou, który odbywał karę więzienia za kradzież ciężarówki. Wówczas bardzo pomógł jej Kojak. Teraz dziewczyna ponownie zwraca się do porucznika o pomoc. Obawia się o Lou, który może narobić sobie kłopotów. Okazuje się, że przed laty mężczyzna dopuścił się przestępstwa, gdyż chciał zdobyć środki na ratowanie uzależnionej od narkotyków żony. Po wyjściu na wolność Lou odkrywa, że został okrutnie wykorzystany. Planuje zemstę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)