Kabaretowy Klub Dwójki: Policjanci i złodzieje

Kabaretowy Klub Dwójki: Policjanci i złodzieje

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Marcin Wójcik i Robert Górski oraz ich goście rozmawiają o policjantach i przestępcach. Występują m.in. Kabaret Młodych Panów, Chyba, Artur Andrus, Klancyk, Renata Przemyk i Sokół Orkestar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym wydaniu Marcin Wójcik i Robert Górski oraz ich goście rozmawiają o stróżach porządku i przestępcach. Będzie mowa m.in. o korupcji, strajkach na policji i zorganizowanej przestępczości. Zobaczymy także parodie popularnych filmów i seriali kryminalnych poświęconych funkcjonariuszom policji. Wystąpią: Kabaret Młodych Panów kabaret Chyba, Artur Andrus, grupa improwizacyjna Klancyk oraz Renata Przemyk i Sokół Orkestar.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także